HAKKIMIZDA

Bugüne kadar size pek çok yerli ya da ithal ürünler sundular. Tercihlerinizin doğru olup olmadığını, dostlarınızın gözünün içine bakarak değerlendirdiniz. Onlar için en sağlıklısını seçmeye çalıştınız. Ödediğiniz bedeli hep geri planda tuttunuz.

Aslında aradığınız sadece güvendi. Kalitesine, sürekliliğine ve değerine güven.

Biz, bugün size bazı markalarımızı sunuyoruz. Her biri çok titiz reçete çalışması ve hammadde analizleri ile üretildi.

Özenle seçilmiş hammaddelerden hazırlanan yenilebilirliği ve sindirilebilirliği yüksek içeriği ve dengelenmiş kompozisyonları ile her biri sağlıklı, her biri taptaze.

Bu ürünlerimizi size kendi markalarımızın referanslarıyla sunuyoruz.

DFC Pet olarak size sunduğumuz ve sunacağımız tüm ürünlerde aynı sorumluluk ve aynı hassasiyet içinde olacağız.

Sizden markalarımıza güvenmenizi istiyoruz.

Biliyoruz ki, güven sözle kazanılmaz.

ABOUT US

They have offered you many local or imported products to date. You have evaluated whether your preferences are correct by looking into your friends' eyes.

You tried to choose the healthiest for them. You always kept the price you paid in the background. In fact, what you are looking for is just trust. Trust quality, continuity and value.

We offer you some of our brands today. Each one is produced with meticulous recipe work and raw material analysis. Each of them are healthy and fresh, with its edible and highly digestible content and balanced compositions prepared from carefully selected raw materials.

We offer these products to you with references of our own brands.

As DFC Pet, we will have the same responsibility and sensitivity in all products we offer and offer. We want you to trust our brands

We know that trust cannot be won verbally