brands-pascal
whodrawforus

Bizden Biri

Biz bize benzeyeni severiz. Türler, cinsler sınırımız değildir bizim. 

Duygular, hisler, varlıktır sevme sebebimiz. Her şartta dostluğa inanırız. En iyi dostumuz bazen ailemizden biri, bazen bir arkadaş, bazen de hayvanlarımızdır. 

Bizden biri, güvendiğimizdir, dostluğumuzu paylaştığımızdır. Bizden birine sırtımızı yaslarız, birlikte güleriz, onun tarafından korunduğumuzu bilir, kalpten kalbe yakınlık hissederiz. 

DFC Pet, Bizden Biri. Çünkü, bu topraklarda doğdu. Hayvanlarımızla bağımızı en iyi bilen biri. Hayvanlarımıza bizim değer verdiğimiz kadar değer veren biri. Hayvanlarımızı “Bizden Biri” olarak gören biri. 

Onların yaşamımızda oluşuyla, bizim kadar mutlu hisseden, o dostluğu paylaşan biri. Tıpkı hayvanlarımızın, sağladıkları huzurla, bağlılıkla, duygularıyla Bizden Biri oluşu gibi.
 

Hakkımızda

DFC Pet İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. 2009 yılında başlayan bir hayalle Yüksel Paylanbaş tarafından aynı yıl kurulmuştur.

Yolculuğun başlarında, DFC Pet evcil hayvan mama sektöründe bilinen bir markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmıştır. Hayallerin, can dostlarımızın ihtiyaçlarıyla birleşmeye devam etmesi üzerine, DFC Pet sektöre kendi markalarıyla giriş yapma kararı almıştır.

2014 yılından beri üretimde kaliteye, içerik çeşitliliğine ve en önemlisi süreklilik esaslı bir bakış açısına önem veren DFC Pet, güvendiği, kendisine ait kedi ve köpek maması markalarıyla hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarda kendini ispatlayan bir firma olmayı başarmıştır.

Şimdinin doğru, sağlıklı ve gerçekten pet dünyasına iyi gelen ürünlerini üretmek yarın için DFC Pet ailesinin kurduğu hayallerin henüz ilk adımlarıdır. DFC Pet için inanç ve kararlılıkla uzun yollarda yolculuklarda, Dünya’ da tanınan ve kalitesiyle anılan bir mama firması olmak şimdiden belirlenmiş bir hedeftir.

pascal-icon
Bizden

Vizyon

Markalarımızla uzun yıllar hem Türkiye’ de hem Dünya pazarında var olmak, marka bilinirliğini ve ürün kalitesini en üst düzeyde devam ettirmek...

 

Misyon

Evcil hayvanlar ve insanlar arasındaki kopmaz bağın en yakın yol arkadaşı olmak, paylaşılan keyifli ve sağlıklı anların bir mama markası olarak tanığı olabilmek.